SEO Trendleri kavramını iyi bilmek ve SEO çalışmasının gerekliliklerini yerine getirmek websitenizin akışı ve sürekliliği açısından büyük önem arz etmektedir. Websitenizin trafiğini yükseltmek, satışlarınızı ve ziyaretçi sayınızı arttırmak istiyorsanız güncel trendleri yakalamanız ve uygulamanız gerekmekte. Crew Medya’nın bu bağlamda sağladığı hizmetlerden olan SEO Danışmanlık Hizmeti sayesinde siteniz hep güncel olacak!

SEO Trendleri Neden Önemlidir?

SEO TRENDLERI

SEO’nun e-ticaret websitenize olan katkısı gelişiminizde çok büyük rol oynamaktadır.
SEO çalışmaları profesyonel ekipler tarafından özenle ve titizlikle yapılmalıdır.
Kullanıcılarınıza yaşattığınız olumlu deneyimler sizi adım adım başarıya götürmektedir. Bu başarı ile satışlarınızda artışlar gerçekleşecek, markanızın insanlar tarafından bilinme oranı artacak ve gün geçtikçe büyüyen bir gelişim kaydedeceksiniz.

Güncel SEO Trendleri 2022

SEO TRENDLERI

Kullanıcıya İstediğini Vermek

Google 2022 SEO trendlerinde websitenizin kullanıcı odaklı olmasını istemekte. Arama motoru odaklı değil kullanıcı odaklı içerikler üretmek bu senenin en büyük trendi halinde. Ziyaretçilere aradığını veren siteler üst sıralara tırmanmayı başarırken bunu yapmayan websiteleri rakiplerinin arasında kaybolmaktadır.

Crew Medya olarak sizlere sunduğumuz ziyaretçi odaklı ve trendleri yakalayan SEO Danışmanlık Hizmeti servisimizle her daim üst sıralarda olmaya hazır olun.

Optimize Edilmiş Site Hızı

SEO TRENDLERI

Websitenizin hızlı açılması ve işlemleri hızlı gerçekleştirmesi kullanıcı deneyimini ileri seviyeye taşıyan etkenlerden biridir. İşlemlerini hızlıca gerçekleştirebilen ziyaretçiler websitenizde daha fazla sayfa görüntüleyecek ve sitede kalma süresini uzatacaktır. Kullanıcılarına iyi deneyimler edindiren websiteleri ise Google üzerinde iyi bir sıralama elde edecek ve daha çok öne çıkarılacaktır.

Crew Medya’nın sizler için hazırladığı SEO Danışmanlık Hizmeti ziyaretçilerinize site hızı konusunda başarılı bir deneyim yaşatmak için sizleri bekliyor!

Görsel ve Video Kullanımı

Google’ın 2022 senesinde kullanmayı planladığı yapay zeka teknolojisi websitenizde bulunan içeriklerdeki görsel ve video içeriklerini taramaya ve anlamaya başlayacak. Bu nedenle websitenizde kullandığınız görsel ve videoların optimizasyonu bir hayli önem kazanacak ve bu içerikler sizin rakiplerinizin arasından sıyrılmanız noktasında iyi bir araç olacaktır.

Crew Medya olarak sizlere sunduğumuz Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti ile websiteninizn görsel ve grafik ihtiyaçlarını tamamen karşılayarak sizi güncel trendlere ulaştırmaktan mutluluk duyarız.

SEO Trendleri ve H Etiketlerinin Önemi

SEO TRENDLERI
Websitenizde bulunan içeriklerde H başlıkların kullanılmasının önemi de bu sene epey artmış durumda. Google ve diğer arama motorları websitenizi algoritmada tanımlarken H başlıklardan faydalanmaktadır. H başlıklarda anahtar kelimenin kullanılması ve konumlandırılmasının doğru yapılması etkili bir araç haline gelmiştir.

Özgün İçerik

Websitenizde insanların karşısına sürekli çıkan içerikleri barındırmak sizi standart kılmaktadır. Sizi özgün kılacak eklentileri içeriklerinizde bulundurmanız ve farklı yorumlamalarınız ziyaretçiler açısından sizin websitenizi eşsiz kılacak ve etkileşimde bulunulmasını sağlayacaktır.
İçeriklerinizde rakiplerinizden farklı olarak anketler, sorular, video ve grafikler kullanmanız sizi daha interaktif hale getirecek ve rakiplerinizden ayrı bir noktaya taşıyacaktır.

Mobil Kalitesi

SEO TRENDLERI
Ziyaretçilerin ve kullanıcıların çok yüksek bir yoğunluğunun mobilden sağlandığını bilmekteyiz. Sizin websitenizin mobil dostu ve mobil uyumlu olması çok büyük bir kitleden artı puan ve etkileşim almanız anlamında gelmektedir. Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu alışveriş aramalarını telefonlarından gerçekleştirme ve bu nedenle mobil kullanıcıları için mobil tasarımlarınıza ve içeriklerinize düzenli olarak uyum analizi yapmanız gerekmekte.

Crew Medya olarak sunduğumuz Web Tasarım ve Yazılım hizmetimizle sizin ziyaretçileriniz için uyumlu ve mobilde sorunsuz çalışan sistemler hazırlamaktayız.