CrewMedya

Web Tasarım & Yazılım

CREW MEDYA ile

Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti

Web Tasarım, temel anlamına indiğimizde şirket, marka ve kuruluşları fiziksel konumlarının sınırlı alanlarından ve ulaşılması güç durumlarından kurtarıp, internet ortamına taşımak için tasarlanan, tarayıcılar aracılığıyla dünyanın her bir tarafından ulaşılabilen özel tasarlanmış sayfalardır.

Bu özel tasarlanmış sayfalar, görsel olarak tasarımcılar tarafından tasarlandıktan sonra, bütün tarayıcıların okuyabildiği HTML formatına dönüştürülmelidir. Böylece web siteleri dünyanın her tarafından, bütün tarayıcılarla görülebilir hale gelir.

Marka, şirket ve kuruluşların web sitelerinin görsel tasarımı ve kod yapıları kurumsal kimliklerini yansıtır. Kullanıcılar için tasarımlarımız profesyonel olarak yapılmalıdır.

E-Ticaret ve diğer tüm bilinen alanlarda sitede kalma süresi gibi geri dönüş metrikleri görsel tasarım, kod yapısı ve website hızı ile doğru orantılı olarak yükselir.

Kişisel ve Kurumsal olarak hüsrana uğramamanız adına, web tasarım alanında uzman webmaster ve web tasarımcılar ile çalışmalısınız.

Yazılım, normal şartlarda insan gücü ve aklı ile yapılacak olan işlemlerin, bilgisayar dilinde kodlara dökülerek geliştirilen komutlardır.
Kodlara dökülen komutlar sayesinde dijital parçalar birbiriyle iletişim halinde olarak, istenilen komutları gerçekleştirir.

Yazılımlar, hem kişisel, hem de kurumsal hayatları kolaylaştırmak adına yaratılır.
Hem web sitelerinde hem de masaüstü olarak kullanılabilir. Yazılımların kurumsal hayatımızda bizlere nasıl yardımcı olacağına küçük bir örnek vermemiz gerekirse; Onlara yüklediğiniz komutları hızlı bir şekilde defalarca işleyerek insan gücüyle saatler sürecek işleri çok kısa sürelerde bitirebilir.

Günlük yaşantımızın büyük bir yüzdesi yazılımlardan oluşuyor. Verilen siparişlerden, binilen toplu taşımalara hepsinde büyüklü küçüklü birçok komut yazılım olarak aktif olarak çalışıyor.

Hazır Websitesi Paketleri

Web Tasarım Başvuru Formu