CrewMedya

SEO Danışmanlık Hizmeti

SEONUN TANIMI

SEO Nedir ?

Search Engine Marketing teriminin kısaltması olarak adlandırdığımız ve Türkçe karşılığını Arama Motoru Optimizasyonu olarak tanımladığımız SEO, isminden de anlaşılacağı gibi arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmaları anlamına gelmektedir.

Günümüzde Dünya’nın büyük bir bölümünün internet kullanımına sahip olması ve internet üzerinden bilgi edinmek veya bir ürün satın almak için arama motorlarına ihtiyaç duyduğunu düşündüğümüzde, arama motorlarının websitenize gelen ziyaretçi sayısı ve popülerliğini arttırmak için önemli bir araç olduğunu bilmemiz gerekiyor. Arama sonuçlarındaki sıralama rekabetiyle ortaya çıkan SEO sektöründe, web sitenizin hedeflenen bir anahtar kelimede ilk sorgu sonucu olarak çıkması için yapılan tüm çalışmalar bütününe SEO adını veriyoruz.

Sektörün büyümesi ile geliştirilen çeşitli çalışmalar sonucunda Arama Motoru Optimizasyonu işlemlerini de 2 farklı alanda İç Seo ve Dış Seo olarak inceliyoruz. İç Seo websiteniz içerisindeki uyumluluk düzenlemelerini kapsarken, dış SEO web site dışı tüm işlemlerinizi ifade etmektedir. Seo ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için Crew Seo Yardım Kılavuzu‘ndan ve CrewMedya Blog Seo Bölümü‘nden faydalanabilirsiniz.

NELER YAPIYORUZ

SEO Danışmanlığı ve SEO Hizmeti

Günümüzde pek çok e-ticaret, blog, haber ve diğer bir çok sektördeki web sitesi profesyonel SEO desteği almakta veya kendi iyileştirme çalışmalarını yürütmeye çalışmaktadır. Eğer web sitenizde bir bilgi paylaşıyor, bir ürün pazarlıyor veya bir hizmet sağlıyorsanız, satış oranınızı arttırmak, bilinirliğinizi güçlendirmek için SEO hizmetine mutlaka ihtiyacınız olacaktır.

Tam da bu noktada profesyonel anlamda oluşturulacak bir SEO planı, potansiyel kitlenize ulaşmanızı kolaylaştıracak ve websitenizden aldığınız verimi arttıracak ve marka bilinirlik seviyenizi yükseltecektir.

Crew Medya olarak, ihtiyacınıza uygun E-ticaret ve Full SEO gibi birçok plan oluşturarak profesyonel SEO danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

SEO Danışmanlık Hizmeti Aşamalarımız

Hedef kitlenizi oluştururken dikkat ettiğimiz bazı opsiyonlar var.

Anahtar Kelime Analizi : Sektörünüze uygun aranma hacmi yüksek kelimelerin analizi ve raporlaması yapıyoruz.

Rakip Analizi : Sizinle aynı sektörde yer alan rakiplerinizin website analizlerini inceleyerek, SEO planınızı bu analizlere uygun belirliyoruz.

Sektörel Analiz :  Arama motorları üzerinde her sektöre özel kelime rekabet oranları bulunmaktadır. Sektörel rekabet oranlarınız incelenerek, sonuçlara göre planlama sağlıyoruz.

Seo hizmet aşamalarından biri ise web siteniz hakkında kullanıcı deneyimleri, websitenizin arama motorları ve mobil cihazlarla uyumluluğunu içermektedir.

Web site Optimizasyonu :  Web sitenizin mobil ve diğer cihazlarla uyumlu olması arama motorları tarafından büyük önem taşır. Gerçekleştirdiğimiz belirli işlemler ile website optimizasyon testinizi gerçekleştiriyoruz.

İçerik Optimizasyonu : Web sitenizde yer alan içeriklerin SEO uyumluluğu testi tarafımızca yapılarak gerekli düzenleme önerileri sunulur.

Kullanıcı Deneyimi : Web sitenizdeki etkileşim kontrolleri sağlanarak, hatalı sayfa analizleri ve kullanıcı deneyimi geliştirme çalışmaları sağlanır.

Sayfa ve Veri Kontrolleri : Ziyaretçileriniz ve müşterileriniz tarafından ziyaret edilen sayfaların analizleri tarafımızca yapılmaktadır.

Ziyaretçi Analizleri : Ziyaretçilerinizin sayfalarda gezinirken gösterdiği davranışlar çoğu zaman siteniz hakkında kritik ipuçları yansıtmaktadır. Bu ipuçlarından yola çıkarak müdahalelerde bulunuyoruz.

Yapılan çalışmalar ve analizler sonucunda alınan etkileşimler ve sağlanan geri dönüşümler raporlanmaktadır.

 
SEO DANIŞMANLIK HIZMETI
 

Hemen Teklif Alın