CrewMedya

CREW MEDYA ile

Influencer Marketing

Gaming ve E-Ticaret sektörünün gelişmesiyle daha sık karşılaştığımız, aynı oranda gelişen iki terim; Influencer ve Influencer Marketing..

Tüketicilerin alışveriş, harcama alışkanlığının değişmesiyle ortaya çıkan ve yükselişi asla durdurulamayan E-Ticaret sektörünün yarattığı kavramlarını birlikte tanıyalım;

Influencer, temel olarak sosyal medya kanallarında belirli bir kitleye sahip, hayran kitlesine doğrudan etki edebilen, takipçilerine yön verebilen tanınmış kişilere deniyor.

Kullanıcılar alışveriş yapmak için fiziksel olarak enerji harcayıp AVM’lere gitmek yerine, online olarak alışveriş yapmayı tercih ediyor. Durum böyleyken Influencerlar, şirket, marka ve web siteleri için çok daha önemli bir rol oynuyor.

Marketing tam olarak bu noktada devreye giriyor. Günümüzde pazarlamanın en önemli adımlarından biri olan Influencer Marketing, doğru adımlar atıldığında inanılması güç geri dönüşler sağlayabilirken, yanlış adımlar atıldığında hayal kırıklığına dönüşebilen bir pazarlama dalı.
Hedeflediğiniz kitleye uygun içerik üreticilerini seçmek, bunun için ayırdığınız bütçeyi doğru yönetmek, reklamınız için içerik üreticisiyle fikir alışverişi yaparak doğru reklam yolunu kurgulamak, reklamlar yayınlandıktan sonra geri dönüşleri analiz edip yeni adımlar planlamak gibi bir çok adımdan oluşan Influencer Marketing, bunların her biri doğru yapıldığında dijital pazarlamanın jokeri haline gelebilir.

Bizi Tercih Eden Influencerlarımız

Stratera Dora Özsoy
Kozmik Karınca Cem Ceyhan
Elwind Kaan Atıcı
Larsahan Cengizhan Şahan
Mezarcı Cihan Cavlak
EasterGamersTV Mete Özbey
Zegabon Kerem Savaş
Immortoru Furkan Tekeş
Stansfield Mert Tezgür
Güneş Güneş Özlü
Vivien Bersu Alkaç
Revanche Hakan İşlek
DuruBTR Duru Batır
Eylül Adıgüzel Eylül Adıgüzel
Deniz TOMA Deniz Toma
Yeisso Batuhan Şahin
Woozie Ozan Temizkan
BloodRapper Furkan Çinici
İzemco İzem İleri
Togi Tolgahan Türkben
Rammus53 İslam Ekşioğlu
Taş Kafa Ahmet Yılıdır
Ogün Demirci Ogün Demirci
Garen for Win Emir Koçak
Zekanz Kaan Ünaldılar
Maxic Faruk Öztürk
Holmes Burak Kenan Öztürk
Kadirdedegp Kadir Dede
KassadinsCreed Vahit İpekçi
Barış G Barış Can

    Crew Medya Influencerları ile çalışmak istiyorum

    Yayıncı Başvuru Formu